VELKOPLOŠNÝ TISK 

                           a
                         ŘEZANÁ GRAFIKA

     Všechny tisky následně laminujeme, kašírujeme, opracováváme, svařujeme, sešíváme, nažehlujeme, a také samozřejmě instalujeme. 
     Zajistíme tisk a instalaci velkoplošných reklam na budovy, tisk billboardu, plakátů, tapet do interiérů, PVC folií a speciálních látek. 


   

     Používáme materiály nejvyšší kvality a tiskneme fotorealistickým tiskem - vhodným pro použití v interiéru a exteriéru. Máme dostatek strojů a můžeme tisknout až do šíře 5m! Materiály odebíráme od všech známých výrobců po celé evropě.

     Poradíme Vám nejlepší variantu tiskového či plotrového materiálu, pro Vaší realizaci - neváhejte se na nás obrátit - VŽDY dokážeme vymyslet nějaké řešení i v těch nejnáročnějších podmínkách a v extrémně krátkých časech. NEVÁHEJTE NÁS proto kontaktovat na níže uvedeném odkaze. 

Rozdíl mezi TISKEM a ŘEZANOU GRAFIKOU je hlavně v použité technologii. 

VELKOPLOŠNÝ TISK

ŘEZANÁ GRAFIKA

RENOVACE INFORMAČNÍCH PANELŮ

TECHNOLOGIE ŘEZANÉ GRAFIKY

Nevíte jaká TECHNOLOGIE je pro Vaše potřeby nejlepší? 

Stačí nám napsat, poslat například fotografii místa, kde potřebujete grafiku nainstalovat a v ideálním případě, pokud zašlete i podklady s rozměry místa, dále texty, Vaše logo, druh fontu, popřípadě barevnosti a další podrobnosti, jsme schopni Vám obratem vypracovat i cenovou nabídku. Pokud chcete mít jistotu, že jste zvolili dobře - můžeme se u Vás scela ZDARMA a NEZÁVAZNĚ sejít a díky tomu budeme moci i přihlédnout k faktorům jako jsou místní světelné podmínky, pohledové vzdálenosti, můžeme využít i  stávající staré rámy, konstrukce a mnoho jiného. 

© 2021 Všechna práva vyhrazena
reklama-maly.com 2005-2021 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!