SVĚTELNÁ REKLAMA
3D LOGA a NÁPISY

      Navrhneme Vám a vyrobíme světelné reklamy od klasických výstrčí typu "box" až po tvarové speciální reklamy se zadním nebo čelním podsvícením

     Panely a jednotlivá loga vyrábíme jak z lehkého STYRODURU, tak z oceli, hliníku, z PVC a plexiskla. Máme vlastní zámečnickou dílnu, včetně lakovny, takže Vaše reklama během výroby "nejezdí" z jedné strany republiky na druhou. Nepoužíváme "čínské" LED moduly a na elektro dáváme záruku až 7 let.

     Samozřejmostí je, že vám s vizualizací dodáme i přesné vyčíslení nákladů na spotřebu el. energie za 1 den / měsíc / rok.provozu.

    

          Pokud si nevíte rady jaká varianta je pro Vás nejvhodnější - neváhejte nás kontaktovat - my se rádi na místo přijedeme podívat a dle samotného umístění, pohledové vzdálenosti, povětrnostním podmínkám a samozřejmě dle Vašich finančních možností navrhneme tu NEJLEPŠÍ VARIANTU.

          Samozřejmostí je výroba P.O.S Stojanů a dalších prvků včetně nábytkových  - Recepční pulty, infostánky atp.


Realizace různých typů světelných i nesvětelných reklam

3D logo z PLEXISKLA

       Plexisklo je již poměrně "levný" materiál a vrstvením či podlepením různých tvarů, různé síly a povrchu vznikají velice vkusná a luxusní loga.

      Nyní jsou na trhu běžně k dostání i barevná plexiskla a plexiskla speciálně určená pro prosvícení nebo hranové nasvícení - u těchto materiálů je i s polovičním zdrojem světla výsledek naprosto perfektní.

INTERIÉROVÉ SVĚTELNÉ PANELY z PLEXISKLA

© 2021 Všechna práva vyhrazena
reklama-maly.com 2005-2021 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!